HODINOVÝ HOTEL KARVINÁ - OBJEDNÁVKY

JAK OBJEDNAT HODINOVÝ HOTEL KARVINÁ

Objednávku hodinového hotelu v Karviné můžete provést několika způsoby. Diskrétnost je samozřejmostí, telefonní čísla ani emailové adresy nearchivujeme, neukládáme a nikdy neposkytujeme třetím osobám. Personál azylu pro milence Karviná nemá také k těmto kontaktům přístup, objednávku realizujete vždy s osobou, se kterou se nikdy při návštěvě hodinového hotelu Karviná neuvidíte. Na Váš telefon nikdy nevoláme zpět.

OBJEDNÁVKA HODINOVÉHO HOTELU V KARVINÉ
OBJEDNÁVKA HODINOVÉHO HOTELU V KARVINÉ

Objednávku diskrétního mileneckého pokoje azylu pro milence v Karviné můžete provést 24 hodin děnně, a to několika způsoby.

Nejjednodušší verze je formou telefonu na kontaktním čísle 724 50 49 48. Tato linka je NON STOP a sdělíme zde klientům hodinového hotelu v Karviné veškeré informace, včetně adresy, či popisu trasy do našeho mileneckého azylu

Dalším způsobem je SMS zpráva, tuto verzi objednávky můžete také využít NON STOP na telefonním čísle našeho hodinového hotelu Karviná 724 50 49 48, tento způsob je samozřejmě méně vhodný pro klienty, kteří mají více dotazů, či se táží na cestu do našeho mileneckého azylu v Karviné. Velmi často tento způsob využívají VIP klienti našeho hodinového hotelu Karviná.

Velmi využívaný způsob komunikace s naším hodinovým hotelem Karviná je email. Stačí zaslat požadavek na emailovou adresu a my Vám odpovíme v co nejkratším možném termínu. Vzhledem k přenosu dat je tento způsob pomalejšíí než výše uvedené možnosti objednávek a standardní délka čekací doby na odpověď je třicet minut.

Email : hodinovy-hotel-karvina@email.cz

Můžete samozřejmě využít náš ON-LINE objednávkový formulář. Vzhledem k přenosu dat je tento způsob pomalejšíí než výše uvedené možnosti objednávek a standardní délka čekací doby na odpověď je třicet minut.


OBJEDNAT HODINOVÝ HOTEL KARVINÁ