HODINOVÝ HOTEL KARVINÁ - OTÁZKY A ODPOVĚDI

CO JE TO HODINOVÝ HOTEL KARVINÁ

Hodinový hotel v Karviné, nebo chcete-li azyl pro milence Karviná je NON STOP zařízení, které neslouží pouze jako útočiště nevěrníků a milenců, či milenek. Do našeho mileneckého azylu Karviná přijíždí také manželské páry, které si chtějí okořenit svůj sexuální život, nebo v rámci svých potomků nemají kde tyto touhy uskutečňovat. Vhledemk tomu, že má naše společnost bohaté zkušenosti v provozovnání dalších hodinových hotelů v jiných městech, realizujeme pro Vás diskrétní milenecké pokoje vždy tak, abychom splnili Vaše očekávání a představy, a to za udržení standardů prvotřídní hygieny a čistoty. V našich mileneckých pokojích je vždy pohodlná manželská postel, LCD televize, HIFI věž, vybavený minibar, samozřejmostí jsou ručníky, sprchové gely a mýdla. Každý milenecký pokoj má sprchový kout a WC, některé typy mileneckých pokojů také masážní vířivou vanu. Prostěradla a povlečení jsou po každé návštěvě diskrétního mileneckého pokoje převlečeny.

Základním rozdílem od běžného penzionu, či hotelu je 100% diskrétnost pro naše klienty - náš azyl pro milence Karviná není označen jako ubytovací zařízení a nebudeme od Vás při krátkodobém (hodinovém) ubytování vyžadovat předložení průkazu totožnosti. Při využití diskrétního mileneckého pokoje na noc je průkaz totožnosti vyžadován, dle platné legislativy ČR. V žádných materiálech hodinového hotelu Karviná nenajdete adresu, ta je dostupná pouze na vyžádání při objednávce diskrétního mileneckého pokoje.

Pro naše klienty azylu pro milence Karviná je k dispozici soukromé parkoviště, které poskytujeme ZDARMA. V našem hodinovém hotelu v Karviné můžete využít nadstandardních služeb, jako je snídaně do postele, či výzdoba pokoje okvětními lístky růží. S jakýmkoliv požadavkem nás můžete kdykoliv kontaktovat a my se Vám budeme snažit vyjít co nejlépe a nejrychleji vstříc

OBJEDNAT HODINOVÝ HOTEL KARVINÁ